Moi mili , jak większość z Was wie niestety aparat  podczas ostatniego wyjazdu na Maltę został zalany. Niestety obiektyw też nie reaguje (choć tu jest może cień nadziei na ratunek).

Zwracam się do Was o nie bezinteresowną pomoc 😉 Wiem, że z większością Was mogło nie być mi dane popływać lub akurat być może mój obiketyw fotografował coś innego niż Was ale być może będziecie zainteresowani posiadaniem swojego lub po prostu podwodnego zdjęcia na biurku czy też ścianie.

Jeśli mielibyście ochotę i zauważacie jakikolwiek sens w moich pracach to mam możliwość drukowania tych zdjęć w rozmiarze A4, jak również oprawienia ich w ramki ( bo żonie nudzi się już skręcanie długopisów 😀 ).

    

 

To nie wszystkie foty 😉 Od dawien dawna prowadzę swoja galerię ulubionych zdjęć – kliknij tu…

Także, gdyby któreś z nich przypadło Wam do gustu to zrobicie podwójną robotę, bo dacie mi znać, że jednak jest sens robienia tych zdjęć jak i pomożecie mi okrutnie wyjść z dziury jaką zafundowało to zalanie.

Koszt wydruku to 40zł,

a  w przypadku wersji  z ramką 50zł ( ramki : białe czerwone i czarne). Koszt wysyłki „dalej” to 12zł

Jeśli któreś już wam faktycznie przypadnie do gustu to przeglądając galerię po prostu je zapiszcie u siebie (jak na obrazku poniżej) i puśćcie mi czy to messangerem czy mailem na biuro@divelife.pl informację, które zdjęcie wybraliście i w jakiej formie druku + ewentualne dane do wysyłki.


Z góry dzięki za okazaną pomoc i wsparcie!